OEM

OEM atölyelerinde üretilen iş hacmini artırmak için tasarlanmış yüksek kaliteli sistemler üretiriz.

 

Carboline, OEM ürünlerini, tankları ve ekipmanları koruma ve cilalama işlemleri için uygun maliyetli alternatifler sunan geniş bir kaplama ürünleri yelpazesine sahiptir. Geniş ürün yelpazemiz, VOC (Uçucu Organik Bileşik) ve HAP (Tehlikeli Hava Kirletici) emisyonların yanı sıra atık bertarafının minimize edilmesine yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Doğrudan metal formülasyonlarımız işgücü maliyetini azaltmakta, güvenliği ve üretimi artırmakta ve kar hanenizi olumlu bir şekilde etkilemektedir. Yüksek performanslı koruma, korozyon direnci ve estetik değer kombinasyonunu sunma becerimiz, sınıfında en iyi firma olmamızı sağlamıştır.

 

Uzun yıllardır ağır endüstri fabrikatörlerine uygun maliyetli kaplama çözümleri sunuyoruz ve hız ve performansın önemini biliyoruz.

 

OEM kaplamalarımızın uygulaması kolaydır ve daha hızlı üretim hacmi, daha az tamir, yeniden boyama veya geri çağırmanın getirdiği avantajları sunar.

 

Yeni teknolojilerimiz boyama ve kürleme sürecini büyük ölçüde hızlandıran yeniden kaplama sürelerinin çok hızlı olmasını (çoğu kez ıslak üstüne ıslak) sağlar.

İlgili Belgeler OEM

için Ürünleri görüntüle