Ticari Denizcilik

Denizcilik endüstrisine ürün ve teknik servis sağlama konusundaki uzmanlığımız müşterilerimiz için paha biçilemez bir değerdir.

 

Carboline, çinko astar boyalar, epoksi antikorozif, yüksek performanslı son kat boyalar, IMO onaylı balast tank astarları ve çürüme önleyicilerden oluşan ve 60 aya kadar servis kapsamı bulunan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yüksek ısılı kaplamalarımız, iç mekan astar boyalarımız ve cilalarımız, yüzey toleranslı kaplamalarımız ve kimyasal açıdan dirençli tank astarlarımız, neredeyse tüm denizcilik servis gereksinimleri için yüksek kaliteli kaplama ürünlerini sağlama becerimizdeki çeşitliliği göstermektedir.

 

Kargoları korurken güneş radyasyonunun mavna kapakları ve güvertede yol açtığı ısı köprüsünü azaltmak için ideal kaplamalar sunarız.

 

Anti-korozif ve çürüme önleyici kaplamalar denizcilik endüstrisi için çok önemlidir. İyi sistemler gemi gövdesi temizlik maliyetlerini azaltır ve sürtünmeyi azaltarak yakıt tasarrufu sağlar.

 

Astarlarımız, kargo tankı astarlama uygulamalarında “kritik” servis olarak görülen durumlarda uzun süreli performans sunar.

İlgili Belgeler Ticari Denizcilik